Bezpečnostní dveře

Dodáváme certifikované bezpečnostní dveře a bezpečnostní protipožární dveře vlastní výroby za 16.300 Kč vč. 15% DPH. Bezpečnostní dveře jsou vyráběny v mnoha typech, rozměrech, barvách a povrchových úpravách.

Nové bezpečnostní dveře Kareš

1. Vnitřní vstupní bytové bezpečnostní dveře

2. Protipožární vnitřní vstupní bytové bezpečnostní dveře

Protipožární vnitřní bezpečnostní dveře mají obdobnou konstrukci jako vnitřní vstupní bezpečnostní dveře. Protipožární odolnost bezpečnostních dveří navíc zajištuje materiál FIBERFRAX - odolnost EI 30.

Bezpečnostní dveře firmy Kareš jsou složeny z pevnostní ocelové mříže v kombinaci s ocelovým hlubokotažným plechem. Bezpečnostní dveře uzamyká rozvorový systém osmi, případně šestnácti aktivních bezpečnostních čepů, které nezávisle zapadají do stávající kovové zárubně. Bezpečnostní systém je ovládán klíčem s možností využití stávajícího bezpečnostního kování a vložky zákazníka. Povrchová úprava bezpečnostních dveří dřevolaminací v různých odstínech. Na přání lze vyrobit i dvojbarevné bezpečnostní dveře
Bezpečnostní úprava stávajících dveří

Tato bezpečnostní úprava dveří se provádí na stávající jednokřídlé i dvoukřídlé dveře zákazníka. Základem je bezpečnostní opancéřování dveří ocelovým hlubokotažným plechem z vnitřní strany. Bezpečnostní plech je upevněn vruty do nosného rámu bezpečnostních dveří. Plech zamezuje proražení, proříznutí a prokopnutí bezpečnostních dveří z vnější strany. Bezpečnostní dveře jsou zajištěny v pěti bezpečnostních bodech. Třírozvorový trezorový zámek bezpečnostních dveří je ovládán bezpečnostní vložkou, chráněnou proti odvrtání, rozlomení a vyhmatání planžetou. Z bytu je zámek ovládán otáčením knoflíku bez použití klíče, z vnější strany je ovládán klíčem a chráněn ocelovým štítkem. Na straně u pantů jsou do bezpečnostních dveří namontovány dva ocelové trny, které zabraňují vysazení bezpečnostních dveří z pantů. Povrchová úprava je provedena čalouněním koženkou. Barvu lze vybrat ze vzorníku. Výplň slouží jako zvuková izolace pro bezpečnostní dveře.
Bezpečnostní dveře Kareš - bezpečnostní dveře pro Vás!

Přijďte si vybrat nové bezpečnostní dveře do naší vzorkové prodejny. Naši pracovníci Vám pomohou s výběrem těch nejvhodnějších bezpečnostních dveří.
Bezpečnostní dveře Kareš - české bezpečnostní dveře pro Vás!

Bezpečnostní dveře Kareš - bezpečnostní dveře do bytu

Informujte se, zda bezpečnostní dveře vyžadují úpravu stávajících zárubní. Bezpečnostní dveře Kareš se montují na stávající zárubně zákazníka a nevyžadují žádné zvláštní úpravy.

Bezpečnostní dveře kupujte vždy u firmy, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Firma Kareš bezpečnostní dveře vyrábí a prodává více než 15 let.

Bezpečnostní dveře by měly být certifikované akreditovanou zkušebnou. Bezpečnostní dveře firmy Kareš disponují potřebnými certifikáty.

České bezpečnostní dveře - bezpečnostní dveře s tradicí

Reference: Ti, co si bezpečnostní dveře již koupili:

Bezpečnostní dveře Kareš jsem si vybral proto, že jsem nemusel upravovat stávající zárubeň, což bych u konkurenčních bezpečnostních dveří musel.
Jiří J., Pardubice

Po srovnání nabídek různých firem, nám bezpečnostní dveře od firmy Kareš vyšly jako nejvýhodnější. Tyto bezpečnostní dveře jsme si také pořídili a jsme s nimi naprosto spokojeni.
Petr K., Praha 10

Teprve až bezpečnostní dveře od firmy Kareš nám poskytly skutečný pocit bezpečí. Tyto bezpečnostní dveře všem vřele doporučujeme.
manželé Horákovi, Praha 8

Rozdělení dveří podle použití

1) Vnitřní vstupní bytové dveře
2) Protipožární vnitřní vstupní bytové dveře

Bezpečnostní dveře BOBEŠ jsou složeny z pevnostní ocelové mříže v kombinaci s ocelovým hlubokotažným plechem. Dveře uzamyká rozvorový systém osmi, případně šestnácti aktivních bezpečnostních čepů, které nezávisle zapadají do stávající kovové zárubně. Bezpečnostní systém je ovládán klíčem s možností využití stávajícího bezpečnostního kování a vložky zákazníka. Povrchová úprava dveří dřevolaminací v různých odstínech. Na přání lze vyrobit i dvojbarevné dveře
Doplněk - panoramatické kukátko.

Takto osazené dveře jsou zajištěny proti vypáčení, vylomení, vysazení z pantů, roztažení zárubní a všem ostatním možnostem napadení.

Bezpečnostní dveře Bobeš

Nelze je vystavit povětrnostním vlivům. Jsou vhodné jako vstupní dveře do bytů, kanceláří a jiných prostor v panelových a činžovních domech.

Protipožární vnitřní bezpečnostní dveře Bobeš

Protipožární vnitřní bezpečnostní dveře BOBEŠ mají obdobnou konstrukci jako vnitřní vstupní dveře. Protipožární odolnost navíc zajištuje materiál FIBERFRAX - odolnost EI 30.

Montáž bezpečnostních dveří

Vnitřní dveře BOBEŠ se montují do stávajících kovových zárubní. Doba montáže cca 3 hodiny.
Platební podmínky: platba po ukončení montáže

Zabezpečení odpovídá požadavkům pojišťoven!

Platební podmínky: platba po ukončení montáže, bez předešlých záloh

CENÍK (ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH)
Bezpečnostní dveře 8x bezpečnostní bod
šíře 80 cm 14 900,- Kč
šíře 90 cm 15 900,- Kč
Bezpečnostní dveře 16x bezpečnostní bod
šíře 80 cm 19 400,- Kč
šíře 90 cm 20 400,- Kč
Bezpečnostní protipožární dveře 8x bezpečnostní bod
šíře 80 cm 16 300,- Kč
šíře 90 cm 17 300,- Kč
Bezpečnostní protipožární dveře 16x bezpečnostní bod
šíře 80 cm 21400,- Kč
šíře 90 cm 22400,- Kč
Montáž a doprava
Montáž a doprava po Praze 2 890,- Kč
Montáž a doprava mimo Prahu příplatek 10 Kč za km
Montáž bezpečnostního kování 400 Kč

 

Standardní rozměry: 80x197cm a 90x197cm
Atesty a certifikáty:
atesty: kategorie A
třída bezpečnosti 3 podle EU i ČSN
Protipožární: odolnost EI 30
Barvy a povrchové úpravy:
- dveře vnitřní bytové: bílý dub, třešeň, olše, buk, světle hnědý dub, tmavý hnědý dub, wenge, bříza
Bezpečnostní dveře Bobeš je možno za příplatek očalounit z vnitřní strany z bytu koženkou dle vzorníku.
Bezpečnostní kování: bezpečnostní třída 3 a 4 - dle výběru zákazníka
Bezpečnostní vložky: s chráněnými profily bezpečnostní třídy 3 a 4 - dle výběru zákazníka